Autolaen ettevõttele

Autolaen on mõeldud ettevõttele uue või kasutatud auto või tarbeauto ostuks.
Tänu tugevatele partnerlussuhetele automüügi ettevõtetega saame aidata leida just Sinu ettevõttele sobivaima sõiduki.

Leia sobiv kuumakse

Autolaenu kalkulaator

Valid amount needed.
5000€ 150000€
kuud
Valid period needed.
6 kuud 60 kuud
  • Kuumakse
Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest. Personaalse pakkumise saamiseks esita laenutaotlus. Finantsteenust pakub FF Financial Group OÜ (kaubamärk: Fortis Finance).

Kiirus

Taotluse täitmine võtab aega vaid mõne minuti ning seda saab teha mugavalt Fortis Finance kodulehel. Vastuse saad kiiresti ja positiivse otsuse korral on auto peagi Sinu ettevõtte valduses.

Paindlikkus

Vaatame alati laiemalt ja otsime täiendavaid võimalusi, mida tavapärased finantseerimisettevõtted üldjuhul ei paku. Soovime alati leida lahenduse, mis annab võimaluse soovid ellu viia.

Terviklik kogemus automaailmas

Fortis Finance pikaajaliseks ja usaldusväärseks partneriks on automüügi ettevõtted, kellega koostöös saame soovi korral leida just Sinu ettevõttele sobivaima auto.

Personaalsed laenutooted

Laenamine meiega on lihtne

1

Täida taotlus

Pakkumine ei kohusta lepingut sõlmima

2

Sõlmi leping

Laenulepingu saab allkirjastada juhatuse liige ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-ID abil

3

Naudi sõitu

Alusta sõitu ettevõtte eesmärkide suunas

Autolaenu tingimused

Laenusumma

Autolaenu pakume uue või kasutatud sõiduki ostmiseks summas alates 10 000 €, millega saad osta täpselt oma soovidele ja vajadustele sobiva sõiduvahendi. Täpsem pakutav laenusumma oleneb laenuvõtja krediidivõimekusest ja auto maksumusest.

Laenuperiood

Autolaenu tagasimaksetähtaeg saab olla üldjuhul kuni 5  aastat. Täpsema perioodi pikkuse saab paika panna oma vajadustele vastavalt.

Intressimäär

Intressi suurus oleneb laenuvõtja laenuvõimekusest.

Omafinantseering

Võimaliku omafinantseeringu suurus sõltub sõiduki maksumusest. Nt alates 15 000 € maksva sõiduki ostmisel võib omafinantseeringu suurus olla 20 %. 

Kindlustus

Liikluskindlustus on alati kohustuslik, nii ka antud laenu puhul. Kaskokindlustus tuleks teha sõidukitele, mis maksavad rohkem kui 15 000 €. 

Tagatis

Autolaenu puhul on üldjuhul tagatiseks ostetav sõiduk.

Autolaenu taotlemine

Laenu võib taotleda juba enne kindla auto välja valimist. Sellisel juhul tead täpselt, milliseid tingimusi sulle pakutakse ning leides omale sobiva auto saad selle koheselt välja osta. Vajadusel saame aidata leida sobiva sõiduki läbi meie koostööpartnerite.
Taotluse saad täita internetis Fortis Finance kodulehel. Kui pakkumine Sulle sobib, siis allkirjastame lepingu ning pärast seda vormistatakse sõiduki ost.

Laenu tagastamine

Laenu tasud igakuiselt kindlal kuupäeval kindla summana vastavalt lepingu maksegraafikule. Mugavuse huvides saad sõlmida oma kodupangas e-arve püsimakse lepingu, mis võimaldab automaatsed laenu tagasimaksed. Laenu on võimalik tagasi maksta ka ennetähtaegselt.

Maksepuhkus

Võimalik on vajadusel taotleda ka maksepuhkust kuni 3 kuud.

Nõuded laenutaotlejale

Laenusaajaks on Eestis registreeritud ettevõte.

KKK

Käesoleva laenu tingimused panevad paika ainult selle, et saadud raha tohib kasutada vaid sõiduki ostuks. Seejuures ei määra krediidiandja, millise auto peaksid endale ostma. Uue sõiduvahendi valimisel on sul täiesti vabad käed.

Auto ostmiseks on võimalik valida ka autoliising, aga autolaenu eelisteks on, et saab osta ka kasutatud vanema auto ja saada sõiduki kasutajaks koheselt. Auto välja valimiseks saab kasutada näiteks meie koostööpartnerit Auto24 portaali .

Makseraskustesse sattumise korral tuleb igal juhul võtta meiega ühendust ning seejärel saame koos olukorda hinnata ning teha vajalikud muudatused.

Võimalik on vajadusel võtta maksepuhkust, mille korral tuleb tasuda ainult intressimakseid või pikendada makseperioodi.

Laenu pakub FF Financial Group OÜ (kaubamärk: Fortis Finance). Laen on rahaline kohustus. Enne laenu taotlemist ja lepingu sõlmimist veendu varalist olukorda ja laenu võtmise vajadust hinnates, et laenu tagasimaksmine on jõukohane. Laenu õigeaegse tasumata jätmisega kaasneb kohustus tasuda viivist ja hüvitada sissenõudmiskulud ning võib olla raskendatud tulevikus laenu saamine nii FF Financial Group OÜ-st kui teistelt laenuandjatelt. Soovitame Sul alati enne otsustamist tutvuda nii FF Financial Group OÜ pakkumise kui ka lepingu tingimustega.