Kinnisvaralaen ettevõttele

Olemasolevale või ostetavale kinnisvarale seatakse hüpoteek ning lisatagatist ei ole vaja.

Leia sobiv kuumakse

Kinnisvaralaenu kalkulaator

Valid amount needed.
50000€ 500000€
kuud
Valid period needed.
6 kuud 120 kuud
  • Kuumakse
Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest. Personaalse pakkumise saamiseks esita laenutaotlus. Finantsteenust pakub JMV Finance OÜ (kaubamärk: Fortis Finance).

Kiirus

Taotluse täitmine võtab aega vaid mõne minuti ning seda saab teha mugavalt Fortis Finance kodulehel. Vastuse saab kiiresti ja positiivse otsuse korral on raha pärast lepingu sõlmimist ettevõtte kontol.

Paindlikkus

Vaatame laiemat pilti ja otsime alati täiendavaid võimalusi, mida tavapärased finantseerimisettevõtted üldjuhul ei paku. Oleme orienteeritud lahendustele, et iga ettevõte saaks oma plaanid päriselt ellu viia.

Personaalsed laenutooted

Laenamine meiega on lihtne

1

Täida taotlus

Pakkumine ei kohusta lepingut sõlmima

2

Sõlmi leping

Laenulepingu saab allkirjastada juhatuse liige ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-ID abil

3

Kanname raha kontole

Kanname laenusumma pärast lepingu sõlmimist ettevõtte kontole

Kinnisvaralaenu tingimused

Mille jaoks saab laenu kinnisvara tagatisel kasutada?

See laen on sobilik lahendus ettevõttele uue kinnisvara ostmiseks või olemasoleva kinnisvara parendamiseks. Kinnisvarale seatakse hüpoteek ning lisatagatist ei ole vaja.

Laenusumma

Fortis Finance pakub kinnisvaralaenu alates 50 000 eurost. Maksimaalne võimalik laenusumma sõltub ettevõtte krediidivõimekusest ning seatava tagatise väärtusest.

Laenuperiood

Laenu tähtaeg saab olla kuni 10 aastat. Perioodi saab ise oma soovide, võimekuse ja äriplaani järgi paika sättida.

Intressimäär

Intressimäär ärilaenu puhul sõltub nii tagatise väärtusest kui ka laenuvõtja krediidivõimekusest. Täpse intressimäära teadasaamiseks küsi pakkumist. 

Kindlustus

Tagatiseks jäetav kinnisvara peab olema kindlustatud terve laenuperioodi vältel.

Maksegraafik

Laenu tagastatakse kas igakuiselt kindla summana vastavalt annuiteet maksegraafikule või kokkulepitud „bullet“ graafiku alusel, kus perioodi jooksul tasutakse ainult intressimakseid ning laenu põhiosa tagastatakse lepingu lõpus ühekordse maksena. 

Kinnisvaralaenu taotlemine

Taotluse saab esitada Fortis Finance kodulehel. Vajalik on esitada andmed nii ettevõtte kui ka kinnisvaraobjekti kohta.

Pärast taotluse esitamist võtab lisaküsimuste korral sinuga ühendust laenuspetsialist.

Positiivse otsuse puhul tuleb sõlmida laenuleping ja tagatisleping ning laenusumma kantakse üle mõne päeva jooksul.

Laenu tagastamine

Laenu tagasimaksmine toimub tavapäraselt annuiteetgraafiku alusel, kuid on võimalik ka maksta laenuperioodi jooksul ainult intressimakseid ning perioodi lõpus tasuda põhiosa eest ühe maksega.

Laenu saab tagastada ennetähtaegselt terve summana kui ka osaliselt.

Laenutingimusi mõjutavad kriteeriumid

Ettevõttele väljastatava laenu tingimuste määramisel hinnatakse järgmisi tegureid :

  • majandusaasta aruanne on esitatud õigeaegselt;
  • ettevõtte finantsnäitajad;
  • ettevõtte olemasolevad kohustused;
  • krediidiajalugu.

KKK

Esialgu tuleb esitada laenutaotlus koos soovitava kinnisvara kirjelduse või ostetava kinnisvara müügikuulutusega, mille alusel saame teha esialgse laenupakkumise. Laenuandja võib vajadusel nõuda täiendavalt kinnisvara hindamisakti. Laenuandja võib küsida näiteks ettevõtte jooksvaid finantsnäitajaid, võimalikku äriplaani, ettevõtja esindajate või tegelike kasusaajate kehtivaid isikuttõendavaid dokumente.

Laenulepingus toodud tasudele lisanduvad hüpoteegi seadmisega kaasnevad notaritasu ja riigilõiv ning tagatisvara kindlustamise kulud.

Laenu pakub JMV Finance OÜ (kaubamärk: Fortis Finance). Laen on rahaline kohustus. Enne laenu taotlemist ja lepingu sõlmimist veendu varalist olukorda ja laenu võtmise vajadust hinnates, et laenu tagasimaksmine on jõukohane. Laenu õigeaegse tasumata jätmisega kaasneb kohustus tasuda viivist ja hüvitada sissenõudmiskulud ning võib olla raskendatud tulevikus laenu saamine nii JMV Finance OÜ-st kui teistelt laenuandjatelt. Soovitame Sul alati enne otsustamist tutvuda nii JMV Finance OÜ pakkumise kui ka lepingu tingimustega.