Miks Fortis Finance

Fortis Finance on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis soovib oma klientidele pakkuda paindlikke ja kiireid rahastamise võimalusi. Pakume ettevõtetele autoliisingut ja -laenu, laenu kinnisvara tagatisel, faktooringut ja ka teisi ärilaene.

Meie meeskonnal on pikaajaline panganduse ja ettevõtluse kogemus. Oleme läbi aastakümnete tegelenud ettevõtete finantseerimisega ning leidnud selleks alati parimad lahendused.

Tegevjuht,
Erkki Sadam

Kogemus

Meil on üle 20-aastane panganduse, ettevõtluse ja automüügikogemus. Olles finantseerinud hulgaliselt äri- ja kinnisvaraprojekte, teame kui oluline on lahendustele orienteeritus ja erinevate võimaluste nägemine.

Paindlikkus

Vaatame laiemat pilti ja otsime võimalusi, mida tavapärased finantseerimisettevõtted üldjuhul ei paku. Soovime aidata igal ettevõttel leida lahendusi, mis viiks püstitatud eesmärkide täitmiseni ja miks mitte, ka ületamiseni.

Kiirus

Teame, et äris on vaja tegutseda kiirelt ning klassikalise lähenemisega võivad nii mõnedki head projektid jääda teostamata. Meie eesmärgiks on alati leida kiireid lahendusi, mis annaks võimaluse ettevõttel edeneda.